​Швеція готова до тривалих зв'язків із Туреччиною та на подальше поглиблення відносин із цією прекрасною країною - прем'єр

Прем'єр-міністр Швеції Ульф Крістерссон у рамках візиту до Анкари відвідав мавзолей засновника Турецької Республіки, першого президента Мустафи Кемаля Ататюрка. Після покладання вінка та вшанування пам'яті Ататюрка хвилиною мовчання шведський прем'єр пройшов у музейний комплекс, повідомляє турецьке інформагентство «Анадолу».


«Для мене є велика честь відвідати Турецьку Республіку, основу якої Ви заклали близько 100 років тому. Фотографії від 1934 року, де на відкритті посольства Швеції в Анкарі зображений Ататюрк із наслідним принцом Густавом Адольфом, нагадують мені про тривалість тісної взаємодії між нашими країнами. Хотілося б розраховувати на подальше поглиблення відносин Швеції із прекрасною країною», - написав Крістерссон у книзі Пошани.

Під час візиту Крістерссона супроводжували заступник губернатора Анкари Ільхан Тургут, посол Туреччини у Стокгольмі Йонет Джан Тезел, посол Швеції в Анкарі Стаффан Херрстрем та заступник мера Анкари Саїт Аталай.

Фото aa.com.tr



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 16 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.