​У Варшаві між Музеєм історії польських євреїв POLIN і пам'ятником героям гетто відбулася акція солідарності з жертвами нападу ХАМАСу на Ізраїль


Висловити солідарність з жертвами нападу ХАМАСу на Ізраїль і вимагати звільнення заручників, які утримуються в секторі Газа — з цією метою представники єврейських громад, дипломатичного корпусу, парламентарі та жителі столиці Польщі зібралися у Варшаві перед пам’ятником героям гетто, повідомляє Польське радіо.

Між Музеєм історії польських євреїв POLIN і пам'ятником героям гетто встановили великий стіл. Навколо нього на стільцях розмістили фотографії заручників, яких утримували в Газі. Учасники зібрання прийшли з ізраїльськими прапорами і транспарантами, вимагаючи їхнього негайного звільнення і права Ізраїлю на самооборону. Також були прочитані молитви.

Удар ХАМАСу, здійснений 7 жовтня з сектора Газа, призвів до найбільшої кількості загиблих ізраїльтян з 1973 року. За конфлікту, який триває 22 дні, загинули 1 тисяча 400 громадян Ізраїлю та понад 8 тисяч мешканців Сектора Гази.

Фото pxhere.com



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 17 листопада обговорив актуальні події на фронті :

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.