Прем'єр-міністр Ізраїлю: Хусити продовжать платити високу ціну за «агресію» проти нас
- Подробиці
- Опубліковано 11.01.2025 19:12
-
Автор: Конфлікти і закони Конфлікти і закони
- Переглядів: 1465
Підтримуваний Іраном єменський рух «Ансаруллах» (хусити) заплатить високу ціну за атаки на Ізраїль. Про це заявив прем'єр-міністр країни Біньямін Нетаньяху на своїй сторінці в Х, коментуючи ізраїльські удари по Ємену, повідомляє турецьке інформагентство Анадолу.
«Хусити платять і продовжуватимуть платити високу ціну за свою агресію проти нас», - заявив Нетаньяху, підкресливши рішучість Ізраїлю в питанні вжиття заходів проти повстанців руху.
Хусити становлять загрозу для Ізраїлю і всього регіону, завдають шкоди свободі світового судноплавства, вважає глава ізраїльського Кабміну.
Раніше хусити повідомили, що внаслідок авіаударів США, Великої Британії та Ізраїлю по столиці Ємену, місту Сана, а також єменській провінції Ходейда, загинула 1 людина, ще 9 дістали поранення.
Після авіанальотів в ізраїльській армії повідомили, що мішенню атаки стали електростанція Хезяз недалеко від Сани, а також провінція Ходейда і порт Рас Іса.
Ситуація в Червоному морі
На тлі дій повстанців з єменського руху «Ансаруллах» (хуситів) щодо комерційних суден, які мали місце останнім часом як відповідь на атаки Ізраїлю в секторі Газа, багато судноплавних компаній ухвалили рішення припинити свої рейси в Червоному морі.
6 грудня 2023 року Пентагон заявив, що веде переговори про створення міжнародної «Морської оперативної групи» з метою протидії атакам хуситів на комерційні судна в Червоному морі.
18 грудня 2023 року Пентагон оголосив про початок операції «Страж процвітання» (Prosperity Guardian) під егідою багатонаціональних Об'єднаних морських сил для гарантування безпеки судноплавства в Червоному морі.
Напади хуситів ставлять під загрозу прохід через Суецький канал, який з'єднує Середземне і Червоне моря, пропонуючи найкоротший шлях між Європою та Азією. За цим маршрутом здійснюється близько 12 відсотків усієї світової торгівлі. Атаки на комерційні судна в Червоному морі та рішення компаній, що послідували слідом за цим, посилюють побоювання, що у світовій економіці може початися нова «криза ланцюжка поставок».
Фото aa.com.tr
Також з цієї категорії...
У берегов Индонезии из танкера...
31 июл. 2013 г.
ОБСЄ розкритикувала проведені в неділю...
19 сент. 2016 г.
Міністр оборони США звинуватив путіна...
29 июн. 2017 г.
Набираючі популярність...
Монополія по-українськи: узурпація ринків через...
8 янв. 2025 г.
Хто позбавляє Україну майбутнього і...
15 янв. 2025 г.
Інавгурація Дональда Трампа - другий...
20 янв. 2025 г.
Останні новини
Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 20 січня обговорив наступні актуальні теми:
Коментарі