​Мексика подала позов проти Google через перейменування Мексиканської затоки на «Американську»

Влада Мексики подала позов проти корпорації Google через зміну найменування Мексиканської затоки на «Американську» в картографічному сервісі Google Maps. Про це на брифінгу в Національному палаці в Мехіко повідомила президент країни Клаудія Шейнбаум, передає турецьке інформагентство Анадолу.


Шейнбаум зазначила, що уряд Мексики вже звертався до Google із застереженням, однак прохання залишилися без уваги. «Позов проти Google уже подано, і ухвалено перше судове рішення. Ми очікуємо його виконання», - заявила президент.

Мексиканська влада вважає, що США не мають права перейменовувати всю затоку. «США можуть називати свою частину території як завгодно, але частина, яка належить Мексиці, не може бути перейменована», - підкреслила Шейнбаум.

Президент додала, що питання має міжнародне значення, і зажадала, щоб назву «Американська затока» використовували тільки для територій США, тоді як для частин, які належать Мексиці та Кубі, має зберігатися традиційна назва - «Мексиканська затока».

Шейнбаум уточнила, що це питання не обговорювалося з президентом США Дональдом Трампом під час їхніх телефонних переговорів.

Указ про перейменування Мексиканської затоки на «Американську» був підписаний Трампом 20 січня.

11 лютого Google офіційно оголосила про внесення змін у своєму додатку Google Maps.

Фото aa.com.tr



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 9 травня обговорили наступні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.