Угода з Кіпром дозволяє уникнути оподаткування на мільярди гривень, що виводяться за кордон

kipr pinzenik

 
Сьогодні вкрай важливо вирішити питання уникнення подвійного оподаткування з Кіпром для того, щоб десятки мільйонів гривень працювали на Україну. Про це під час засідання парламенту заявив народний депутат від "УДАРу" Віктор Пинзеник, коментуючи проект закону  щодо денонсаціі Угоди між урядами СРСР та Кіпру про уникнення подвійного оподаткування від 1982 року, повідомляють «Конфлікти і закони» з посиланням на прес-службу «УДАРу».


"Підписана урядом СРСР угода не є корисною для України", - сказав він. За словами Пинзеника, дуже часто ми чуємо повідомлення про продаж того чи іншого підприємства, але зазвичай вони продаються через Кіпр, і гроші до бюджету України не надходять. Він нагадав, що Україна має десятки угод про уникнення подвійного оподаткування з іншими країнами, де передбачено, що такі угоди підлягають оподаткуванню. "Єдина угода, де такого оподаткування не передбачено, є угода, яку нам пропонують ратифікувати з Кіпром", - додав він.

Пинзеник наголосив, що якщо уряд справді хоче врегулювати питання оподаткування з Кіпром, то необхідно зробити два кроки. Зокрема,  не ратифіковувати Конвенцію між уряду ми України та Кіпру щодо уникнення подвійного оподаткування та ухвалити рішення про денонсацію Угоди від 1982 року. "Такі кроки дозволять через місяць підготувати стандарту угоду про уникнення подвійного оподаткування", - наголосив він.

Водночас, парламент відмовився денонсувати дану угоду.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 20 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.