Влада вдається до нових запозичень та друку грошей, замість реального реформування економіки

kabmin13 03 2012

 
Влада замість здійснення заходів, що сприятимуть пожвавленню економіки та наповненню бюджету, ввімкнула друкарський станок та продовжує нарощувати нові борги, - заявляють в партії «УДАР».


Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі партії «УДАР».

В партії зауважили, що за період президентства Януковича обсяг державного та гарантованого державою боргу зріс на 230 млрд. грн., монетарна база - із 157 до 284,6 млрд. грн. (81,2%), а грошова маса - із 487,3 млрд. грн. до 868,8 млрд. грн. (78,3%). «Бездарна економічна політика нинішньої влади призвела до падіння економіки та скорочення надходжень до бюджету. Така безвідповідальність призведе до нарощування державних боргів у майбутньому та до того, що все менша частка бюджетних коштів спрямовуватиметься на вирішення соціально-економічних проблем», - йдеться в заяві.

В «УДАРі» нагадали, що вже цього року країна має витратити 35 млрд. грн. лише на сплату відсотків по боргах, у той час, коли у кризовому 2008 р. бюджет витратив на це вдесятеро менше. «Своїми діями влада заганяє Україну в боргову яму та ставить під загрозу економічну безпеку країни й стабільність національної валюти. Вмикаючи друкарський верстат в умовах падіння економіки та скорочення промислового виробництва, влада ризикує розкрутити інфляційну спіраль, що призведе до зростання цін та девальвації національної валюти», - наголошують в партії.

Водночас в «УДАРі» зауважили, що найгірше в цій ситуації те, що запозичені кошти підуть не на обіцяне покращення життя звичайних українців чи розвиток вітчизняної економіки. «Нові запозичення потрібні, щоб задовольнити апетити бізнес структур, наближених до влади, що паразитують на бюджеті. Лише через систему державних гарантій в нинішньому році Україна ризикує втратити 50 млрд. грн., а ще понад 400 млрд. грн. будуть розподілені між «обраними» компаніями через систему державних закупівель», - йдеться в заяві партії. В «УДАРі» переконані, якщо навести лад хоча б в системі державних закупівель та держгарантій, через які держава щорічно втрачає десятки мільярдів гривень, то потреба в нових запозиченнях суттєво зменшиться.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 20 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.