Прокуратура вимагає від авіакомпанії сплатити до бюджету 15 млн грн боргу

prok riev new

 
Столична прокуратура у судовому порядку вимагає стягнути з найпотужнішого авіаперевізника України 15 млн гривень боргу за авіаперевезення пасажирів та вантажоперевезення. Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Києва.


Встановлено, що при продажі квитків авіаперевізник включає до його вартості грошовий збір за кожного пасажира і кожної тонни вантажу, що перевозиться.

Згідно із законодавством, цей збір підлягає перерахуванню до Держспецфонду фінансування загальнодержавних витрат на авіаційну діяльність.

Втім, як встановила перевірка,упродовж січня-травня поточного року вказаний збір авіакомпанією сплачений не був, внаслідок чого бюджет України недоотримав 15 млн. грн. Зазначену суму перевізник витратив на власні потреби.

Враховуючи грубе порушення бюджетного законодавства, прокуратура Києва звернулась до Господарського суду столиці з вимогою відшкодувати мільйонний борг до бюджету України.

Крім того, у зв’язку з тим, що вартість авіаквитків вказаної компанії є однією з найвищою серед українських авіаперевізників, столичною прокуратурою із залученням Антимонопольного комітету та Держінспекції України з контролю за цінами розпочато перевірку з питань законності встановлення цін на авіаквитки товариством.

Наразі вирішується питання щодо відкриття кримінального провадження.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.