​Підвищення енерготарифів - це відверте мародерство


Пішли настирливі висловлювання можновладців про те, що необхідно підвищувати ціни на електроенергію з метою «відбудові енергетичної інфраструктури, яка зруйнована війною». І впевнено так заявляють, переконливо, жоден м’яз на вгодованих пиках не тремтить...

Запевняю: це черговий приклад спроби відвертого мародерства, тобто, збагачення на війні від нашої влади та афільованого з нею бізнесу. Далі підуть ідеї про необхідність підвищення послуг на інші комунальні послуги — а що, хіба інфраструктура, наприклад, водоканалів не страждає від ракетно-дронових ударів ворога? Та й сміття стало вивозити важче...

Так що, я проти відбудови енергетичної інфраструктури? В жодному разі!

Але спочатку треба проаналізувати стан енергетичної та іншої критичної інфраструктури, скласти план відновлювальних робіт і визначити їх кошторис. Далі з’ясувати, чим — обладнанням, коштами — і в яких обсягах готові допомогти партнери України, а вони на це гроші виділяють. А от на ту суму, якої не буде вистачати за цими розрахунками, треба об’явити цільовий збір з громадян України.

Переконаний: саме за такого підходу люди зрозуміють, і допомагати відбудові будуть, хоча і з роботою, і з грошима у більшості українців проблеми.

Зверніть увагу: я кажу не про додатковий податок, а саме про цільовий збір, який має конкретний розмір, і коли його буде досягнуто, то збір припиняється.

На відміну від підвищення тарифів, яке в нас є вічним, точніше, воно діє до наступного підвищення. І в цьому випадку суспільство не отримає жодної інформації, а куди саме пішли кошти від підвищення тарифів? І чи не буде з них профінансоване розкішне спокійне життя батальйону «Монако»?

І ще вже не про тарифи, а про місцеву владу. Саме вона несе повну відповідальність за стан бомбосховищ та їх функціонування. Не треба цю відповідальність перекладати на стрілочників-охоронців чи власників торгових центрів, до паркінгів яких не пускають громадян під час повітряної тривоги. Місцева влада має і функції контролю, і інші важелі впливу на тих, хто не бажає забезпечувати безпекові заходи.

А то як попіаритися — то тут влада кожного міста і селища сяє обнадійливими посмішками, а як управлінську функцію виконувати, то тут тільки з підвищенням тарифів складається. У змові з відповідним бізнесом.

Олександр Кочетков, facebook.com

Фото зі сторінки ФБ Олександра Кочеткова



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Ведучий Ігор Гаврищак та полковник ЗСУ у запасі, військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні за 29 червня обговорили наступні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.