Підвищення енерготарифів - це відверте мародерство
- Подробиці
- Опубліковано 01.06.2023 20:34
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 3164
Пішли настирливі висловлювання можновладців про те, що необхідно підвищувати ціни на електроенергію з метою «відбудові енергетичної інфраструктури, яка зруйнована війною». І впевнено так заявляють, переконливо, жоден м’яз на вгодованих пиках не тремтить...
Запевняю: це черговий приклад спроби відвертого мародерства, тобто, збагачення на війні від нашої влади та афільованого з нею бізнесу. Далі підуть ідеї про необхідність підвищення послуг на інші комунальні послуги — а що, хіба інфраструктура, наприклад, водоканалів не страждає від ракетно-дронових ударів ворога? Та й сміття стало вивозити важче...
Так що, я проти відбудови енергетичної інфраструктури? В жодному разі!
Але спочатку треба проаналізувати стан енергетичної та іншої критичної інфраструктури, скласти план відновлювальних робіт і визначити їх кошторис. Далі з’ясувати, чим — обладнанням, коштами — і в яких обсягах готові допомогти партнери України, а вони на це гроші виділяють. А от на ту суму, якої не буде вистачати за цими розрахунками, треба об’явити цільовий збір з громадян України.
Переконаний: саме за такого підходу люди зрозуміють, і допомагати відбудові будуть, хоча і з роботою, і з грошима у більшості українців проблеми.
Зверніть увагу: я кажу не про додатковий податок, а саме про цільовий збір, який має конкретний розмір, і коли його буде досягнуто, то збір припиняється.
На відміну від підвищення тарифів, яке в нас є вічним, точніше, воно діє до наступного підвищення. І в цьому випадку суспільство не отримає жодної інформації, а куди саме пішли кошти від підвищення тарифів? І чи не буде з них профінансоване розкішне спокійне життя батальйону «Монако»?
І ще вже не про тарифи, а про місцеву владу. Саме вона несе повну відповідальність за стан бомбосховищ та їх функціонування. Не треба цю відповідальність перекладати на стрілочників-охоронців чи власників торгових центрів, до паркінгів яких не пускають громадян під час повітряної тривоги. Місцева влада має і функції контролю, і інші важелі впливу на тих, хто не бажає забезпечувати безпекові заходи.
А то як попіаритися — то тут влада кожного міста і селища сяє обнадійливими посмішками, а як управлінську функцію виконувати, то тут тільки з підвищенням тарифів складається. У змові з відповідним бізнесом.
Олександр Кочетков, facebook.com
Фото зі сторінки ФБ Олександра Кочеткова
Також з цієї категорії...

Віктор Пинзеник: Далі буде державна...
19 нояб. 2012 г.

Виталий Кличко: «УДАР» требует создать...
30 мая 2013 г.

Щось нове: Україна відмовилась від...
22 сент. 2013 г.
Набираючі популярність...

Теплий прийом у Варшаві: діаспора...
8 июн. 2012 г.

У Європі піднімають питання про...
4 сент. 2012 г.

Оперативна інформація станом на 08:00...
1 июл. 2025 г.
Останні новини
01.07.2025 09:43
Знешкоджено 47 ворожих БпЛА01.07.2025 09:34
970 кацапів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак та полковник ЗСУ у запасі, військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні за 29 червня обговорили наступні теми:
Коментарі