​Автор «теорій змови», наближений до команди Трампа, домовляється з Мюллером про визнання своїх зв'язків з WikiLeaks

Джером Корсі, консервативний публіцист і автор «теорій змови», заявив, що веде переговори про можливе визнання себе винним з групою спецпрокуроора Роберта Мюллера. Мюллер розслідує втручання росії в американські вибори 2016 року.


Корсі довгий час працював з Роджером Стоуном, довіреною особою Дональда Трампа. Минулого тижня, в своїй програмі в YouTube, Корсі повідомив, що йому можуть бути пред'явлені звинувачення в наданні неправдивих свідчень, повідомляє «Голос Америки».

Інтерес слідчої групи викликають зв'язку Корсі з порталом WikiLeaks. Розвідслужби США раніше прийшли до висновку, що росія надавала WikiLeaks матеріали, які могли завдати шкоди кампанії Хілларі Клінтон, яка боролася за президентство.

Показання Корсі можуть дозволити слідству визначити: чи знали Стоун та інші співробітники Трампа про плани WikiLeaks?

Джером Корсі довгий час працював на сайт InfoWars, який регулярно публікував матеріали про «теорії змови». Він автор кількох книг, в яких атакував лідерів Демократичної партії, в їх числі - Джон Керрі і Барак Обама. Більшість висловлених Корсі звинувачень не були підтверджені фактами.

Джером Корсі. Фото АР



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у військовому зведенні на 1 лютого обговорив актуальні новини

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.