​Конгрес США таки отримає документи слідства Роберта Мюллера щодо втручання росії у вибори 2016 року

Глава Комітету з розвідки Палати представників Конгресу США Адам Шифф заявив, що відкладе заходи щодо забезпечення виконання порядку денного після того, як Міністерство юстиції погодилося передати матеріали, пов'язані з розслідуванням російського втручання у вибори. Це рішення поклало край протистоянню між комітетом і Мін'юстом через контррозвідувальні матеріали, зібрані в ході розслідування спецпрокурора Роберта Мюллера про російське втручання у вибори, повідомляє «Голос Америки».


«Міністерство юстиції цього тижня почне передавати комітету дванадцять категорій матеріалів, пов'язаних із контррозвідкою і діяльністю іноземної розвідки», – заявив у середу Шифф.

Законодавці-демократи наполягають на ознайомленні з повним обсягом зібраних слідством щодо втручання росії матеріалів попри те, що слідство дійшло висновку про відсутність доказів змови кампанії Трампа із росією на виборах 2016-го року.

Президент США Дональд Трамп назвав дії демократів спробою вплинути на вибори 2020-го року.

«Всі, включно зі мною, вважали, що оприлюднення доповіді Мюллера - робота над якою обійшлась у 40 мільйонів доларів, яка встановила, що не було ані змови з росією, ані спроб перешкодити правосуддю (радше злочинам інших) - було кінцем цієї справи. Але ж ні, Демократи хочуть продовжувати, щоб допомогти собі на виборах 2020-го року. Це погано для країни!» - твітував президент США.

Слідство Мюллера, насправді, не винесло рішення щодо того, чи у президента намагались перешкоджати правосуддю. Натомість, відповідного висновку дійшли у Мін'юстрі США, куди було передано висновки слідства Роберта Мюллера.

«Як я вже давно кажу, і як було доведено, ми маємо справу із полюванням на відьом, спрямованим проти Республіканської партії та мене особисто, а всі проблеми виникли через іншу сторону, а не нас!» - продовжив свою критику Демократичної партії президент США.

Команда Мюллера склала контррозвідувальні звіти, засновані на матеріалах про спроби росії вплинути на президентські вибори 2016 року, і передала їх ФБР та Мін'юсту.

Однак генпрокурор Барр не надав запитані матеріали у встановлений строк, після чого члени Комітету з розвідки проголосували за те, щоб звинуватити його в неповазі до Конгресу за відмову надати повний текст доповіді Мюллера.

Минулого тижня Шифф направив Барру лист, в якому заявив, що Мін'юст не виконав направлену комітетом повістку про надання документів та матеріалів, пов'язаних з розслідуванням Мюллера.

Він заявив, що на засіданні в середу комітет обговорить можливі заходи для примусового виконання порядку денного, якщо затребувані документи не будуть надані.

Представник Мін'юсту Стівен Бойд у листі до Шиффа у вівторок заявив, що відомство готове обговорити можливий план надання членам комітету доступу до додаткових матеріалів, якщо Шифф не стане висувати звинувачення в неповазі до Конгресу.

Адам Шифф. Фото зі сторінки ukrainian.voanews.com



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.