​У Лондоні міністри юстиції з 40 країн обговорять посилення підтримки Міжнародного кримінального суду

Міністри юстиції з 40 країн зустрінуться сьогодні в Лондоні, щоб обговорити посилення підтримки Міжнародного кримінального суду. Таким чином британський уряд хоче сприяти судовому переслідуванню винних у військових злочинах в Україні, повідомляє Польське радіо.

Велика Британія пообіцяла виділити 1 мільйон фунтів стерлінгів на додаткову підтримку Суду цього року. Гроші мають бути спрямовані на підготовку слідчих для розслідування військових злочинів, а також на допомогу жертвам таких злочинів. Британський уряд очікує, що інші країни пообіцяють підтримку МКС на сьогоднішній конференції в Лондоні.

Минулого тижня Міжнародний кримінальний суд видав ордер на арешт президента росії володимира путіна. Трибунал звинуватив російського лідера у військовому злочині незаконної депортації сотень дітей із України до росії. москва відкидає ці звинувачення, називаючи цей крок неприйнятним і заявляючи, що він не має юридичної сили в росії, яка не є членом МКС.

Фото wikimedia creative commons



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 20 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.