Прокуратура спростовує інформацію про порушення кримінальної справи проти автора фільму про Лук’янівське СІЗО

sizo09 04 2012Як уже повідомлялося, прокуратурою міста Києва проводиться перевірка фактів, наведених у телевізійних передачах «Знак оклику» на телеканалі TВi автора Костянтина Усова з приводу порушень конституційних прав громадян, які утримуються у Київському слідчому ізоляторі.

Зокрема, проводиться перевірка за фактами смерті ув’язненого від ураження електрострумом, зловживання службовим становищем працівниками СІЗО, у тому числі щодо передачі в’язням заборонених предметів за грошову винагороду, застосування насильства до окремих арештованих, про що вони заявили у телепередачі, тощо.

Під час перевірки Костянтина Усова було відібрано пояснення з приводу відомих йому обставин неправомірних дій працівників Київського СІЗО.

Інформація про можливе порушення кримінальної справи відносно автора сюжету про Лук’янівське СІЗО Костянтина Усова, як це повідомляється у ЗМІ, не відповідає дійсності та носить провокаційний характер.

Мирослава МУШКА, прес-секретар прокурора міста Києва



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.