Столичне підприємство заборгувало майже 2 млн грн за оренду приміщень на Хрещатику

hreschatik 10

 
Вищий господарський суд залишив без змін рішення Київського апеляційного суду та визнав законними вимоги прокуратури Голосіївського району щодо стягнення зі столичного товариства майже 2 млн гривень заборгованості за користування приміщеннями на Хрещатику. Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури міста Києва.


У 2006 році Київрада уклала з приватним товариством договір оренди нежитлових приміщень площею 453 м2 на вул. Хрещатик, 10-А.

Прокурорською перевіркою встановлено, що договір закінчився ще у січні 2009 року, проте приміщення не були звільнені. До того ж, підприємство з липня 2008 року систематично не сплачує орендну плату, внаслідок чого заборгувало столичному бюджету майже 2млн гривень.

У зв’язку з виявленими порушеннями та в інтересах київської громади прокуратура Голосіївського району звернулася до суду з вимогою стягнути з боржника зазначену суму.

Судом першої інстанції та Київським апеляційним судом позовні вимоги прокуратури задоволено у повному обсязі. Вказані рішення залишено без змін й постановою вищої касаційної інстанції.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.