Дельфінарій «Немо» знову вихваляється підробною відзнакою президента

podyaka nemo

 
На офіційному сайті київського дельфінарію «Немо» у розділі «подяки» http://nemokiev.com/thanks/ знову розмістили так звану «подяку президента України Віктора Януковича колективу київського дельфінарію «Немо», до речі, з орфографічною помилкою у заголовку. Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі МВ НЕЦУ


Це вже вдруге власники дельфінарію вивішують на свій сайт зразок нагороди, якої, насправді, не існує у природі, про що НЕЦУ повідомляв ще 2011 року http://www.delfinariy.info/2011/11/delfinarii-poddelal-blagodarnost.html.

Відтоді «нагорода» зникла з інтерфейсу сайту, але тепер спливла у розділі «подяки».

Нагадуємо, що київський дельфінарій «Немо» було відкрито у 2009 році, але навіть у день відкриття власники дельфінарію примудрились влаштувати біля входу у споруду бійку, внаслідок якої постраждали природоохоронці, що протестували проти відкриття дельфінарію, а також випадкові перехожі та журналісти.

На сьогодні київський дельфінарій «Немо» експлуатує свою споруду без дозволу Державної архітектурно-будівельної інспекції, чим наражає на небезпеку численних відвідувачів вистав. Також, за інформацією контролюючих служб, дельфінарій споруджено на чужій ділянці, яку власники закладу, всупереч законодавству, прибрали до рук.

Всередині дельфінарію для відвідувачів не створено елементарних комфортних умов. Відвідувачі вистав регулярно скаржаться на скорочення від заявленого фактичного часу вистав, жорстокість та невихованість тренерів, брудні туалети, відсутність гардеробу та нестерпний запах хлору з басейну, в якому утримуються ссавці.

Також київський дельфінарій «Немо» є чи не найактивнішим поширювачем кустарної реклами у місті, з якої столичний бюджет не отримує жодної копійки податків.

Мережа дельфінаріїв в Україні на сьогодні нараховує понад 18 споруд, в яких у вкрай непристосованих умовах утримуються морські ссавці, зокрема, чорноморські дельфіни, комерційне використання яких забороняється відповідно до закону України «Про Червону книгу».

Бізнес на експлуатації морських тварин є дуже прибутковим. Наприклад, десятихвилинне купання з дельфінами у дельфінарії обійдеться споживачеві у 500-1000 гривень. Заради комерційного прибутку власники дельфінаріїв не гребують нічим, вигадуючи навіть лікувальні методики на кшталт так званої дельфінотерапії, медичний ефекти від якої офіційна медицина спростовує.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.