Кличко: Знахідка археологів на Поштовій площі змусить забудовника шукати оптимальне проектне рішення

p plosha

 
Унікальну знахідку археологів, які на глибині 7 метрів знайшли частину вулиці середньовічного Києва, буде збережено. Зараз ми залучили фахівців, істориків, археологів, мали розмову з інвестором, який веде будівництво на Поштовій. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко, повідомили «Конфліктам і законам» у прес-службі Київського голови.


«Артефакти 11-13 століття жодним чином не будуть знищені чи пошкоджені. Я в п’ятницю був на місці, оглянув розкопки і поспілкувався з археологами. Розпорядився зупинити всі роботи, які можуть пошкодити знахідку», - підкреслив Кличко.

Мер столиці зазначив, що міська влада доручила замовнику будівництва знайти оптимальне проектне рішення, щоб зберегти залишки історичного міста в структурі громадського простору центру, який будується.

«Приклади створення подібних центрів є в Європі: коли в сучасному місті створюють історико-культурні місця, зберігаючи унікальні знахідки археологів», - зазначив Віталій Кличко.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.