Столична прокуратура притягнула до відповідальності 8 посадовців органу контролю

prok riev new

 
На вимогу прокуратури міста Києва вісьмох співробітників Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю притягнуто до відповідальності за грубі порушення містобудівного законодавства.


Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Києва.

Прокурорською перевіркою встановлено, що фахівці установи безпідставно відмовляли громадянам у реєстрації декларацій на початок будівельних робіт та введення їх в експлуатацію. Або навпаки, реєстрували їх, маючи обґрунтовані підстави для відмови.

Одночасно з’ясовано, що співробітники Інспекції проводили перевірки без залучення суб’єктів господарювання, що унеможливлювало об’єктивне проведення контролю. Як наслідок, суди скасовували складені за результатами перевірок постанови, в результаті чого міський бюджет недотримував кошти.

Зважаючи на виявлені порушення, прокуратурою Києва було внесено подання до Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю, за результатами розгляду якого 8 посадовців притягнуто до дисциплінарної відповідальності. Окрім того, завдяки своєчасним діям органів прокуратури, вдалося в подальшому попередити порушення прав інших суб’єктів господарювання.

Нагадуємо, в прокуратурі Києва діє телефон «гарячої лінії» 524-84-42, за яким у випадку виявлення неправомірних дій державних службовців може звернутись кожен підприємець.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 4 листопада розповів про наступні актуальні ситуації на фронті:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.