У Києві за добу викрадено два авто марки TOYOTA

udai habar

 
У вівторок, 14 липня, правоохоронці зареєстрували два незаконних заволодіння транспортними засобами. Автокрадіжки скоєні у наступних районах: Шевченківський: TOYOTA LAND CRUISER, номерний знак АМ8787АЕ, чорного кольору, 2014 року; Подільський: TOYOTA VISTA, номерний знак ВВ7792АТ, чорного кольору, 2011 року випуску. Прийнято міри розшуку.


Державтоінспекція нагадує, що за 6 місяців 2015 року столичні правоохоронці зареєстрували 850 незаконних заволодінь транспортними засобами. Як правило, власники позбавлялися своїх транспортних засобів уночі. Саме у цей час доби зареєстровано 495 викрадень.

Найпопулярнішими у викрадачів були автомобілі марок Toyota - 113 угонів та «ВАЗ» – 106. Трійку «лідерів» замикають LEXUS - 47. Також автокрадії надають перевагу маркам HONDA- 42, BMW - 32 та VOLKSWAGEN - 30.

Вчора, 14 липня, інспектори полку ДПС ДАІ, виявили автомобіль HYUNDAI 120, що значився у розшуку. Легковик розшукувався державною виконавчою службою Харківської області.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 16 січня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.