У Києві викрито підпільний цех з масового виробництва контрафактного алкоголю

tseh1

 
Прокуратурою Святошинського району здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом незаконного обігу підакцизних товарів. Під час проведення слідчих дій правоохоронцями виявлено підпільний цех, що забезпечував масове виробництво заборонених товарів та алкогольний сурогат.


Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Києва.

Так, слідчими управління фінансових розслідувань ДПІ у Святошинському районі ГУ ДФС у м. Києві за участю процесуального керівника виявлено та вилучено лінію для виготовлення контрафактної алкогольної продукції, а також понад 28 тон готової продукції та 7,5 тон спирту для її виготовлення.

Відомості про вчинене кримінальне правопорушення внесено в ЄРДР за ч. 2 ст. 204 КК України (незаконне виготовлення алкогольних напоїв, тютюнових виробів та інших підакцизних товарів шляхом відкриття підпільних цехів або з використанням обладнання, що забезпечує масове виробництво).

В рамках розслідування призначено судово-хімічну експертизу. Досудове розслідування триває.


tseh2

tseh3



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Вчера поздно вечером враг атаковал многострадальный Харьков. Также в 7 часов утра были нанесені ракетные ударі по Одессе и предместью города Сумы

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.