У Києві викрито підпільний цех з масового виробництва контрафактного алкоголю

tseh1

 
Прокуратурою Святошинського району здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом незаконного обігу підакцизних товарів. Під час проведення слідчих дій правоохоронцями виявлено підпільний цех, що забезпечував масове виробництво заборонених товарів та алкогольний сурогат.


Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Києва.

Так, слідчими управління фінансових розслідувань ДПІ у Святошинському районі ГУ ДФС у м. Києві за участю процесуального керівника виявлено та вилучено лінію для виготовлення контрафактної алкогольної продукції, а також понад 28 тон готової продукції та 7,5 тон спирту для її виготовлення.

Відомості про вчинене кримінальне правопорушення внесено в ЄРДР за ч. 2 ст. 204 КК України (незаконне виготовлення алкогольних напоїв, тютюнових виробів та інших підакцизних товарів шляхом відкриття підпільних цехів або з використанням обладнання, що забезпечує масове виробництво).

В рамках розслідування призначено судово-хімічну експертизу. Досудове розслідування триває.


tseh2

tseh3



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.