Службовець київського комунального підприємства розміщував рекламу – за бензин

prok kiev new

 
Київською місцевою прокуратурою №8 м. Києва скеровано до суду обвинувальний акт за обвинуваченням службової особи столичного комунального підприємства за фактом одержання неправомірної вигоди. Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Києва.


У корупційних діях, зокрема, викрито інженера по контролю за зеленими насадженнями Комунального підприємства по утриманню зелених насаджень Святошинського району м. Києва. Встановлено, що вказаний службовець отримував неправомірну вигоду у вигляді талонів на пальне марки А-95, що еквівалентно грошовим коштам у сумі 37000 гривень, за погодження та видачу приватним товариствам дозволів на розміщення рекламних засобів на території Святошинського району м. Києва.

Обвинувальний акт відносно службовця за ч.1 ст.368 КК України скеровано до Святошинського районного суду м. Києва для розгляду по суті.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 7 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.