​У Києві розшукують зухвалого грабіжника, який викрав з авто сумку з грішми

Злодій розбив скло та викрав із салону іномарки сумку у момент, коли жінка-водій перебувала за кермом. Зловмисник втік, а потерпіла викликала поліцію. Про це повідомляє прес-служба Національної поліції Києва, передають «Конфлікти і закони».


До чергової частини Оболонського управління поліції надійшло повідомлення про те, що поблизу будинку невідомий розбив скло та викрав із автомобіля сумку. За вказаною адресою терміново прибули автопатрулі поліції та слідчо-оперативна група. Заявниця розповіла правоохоронцям, що в сумці було 13 тисяч гривень, 400 доларів США і телефон. Жінка описала свого нападника. З її слів, зловмисник був високого зросту, вдягнений у джинси, шкіряну куртку, шапку та шарф.

За даним фактом слідчим відділом розпочато кримінальне провадження з попередньою правовою кваліфікацією ч. 1 ст. 186 (Грабіж) Кримінального кодексу України. Оперативно-розшукові заходи правоохоронців спрямовані на затримання правопорушника.

Фото прес-служби Нацполіції Києва



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.