​У киянина вилучили пістолет із ознаками переробки

Чоловік пояснив, що носив зброю для власного захисту. Поліцейські встановлюють усі деталі.


Пістолет вилучили та направили на експертизу. Власнику загрожує відповідальність за ст. 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України. Санкція цієї статті передбачає позбавлення волі на строк від трьох до семи років, повідомляє прес-служба Нацполіції Києва.

Правоохоронці вкотре нагадують, що до 31 жовтня 2016 року на території України проходить місячник із добровільної здачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів, засобів самооборони, заряджених речовинами сльозоточивої та дратівливої дії (пістолетів та револьверів) та реєстрація їх у встановленому порядку. Добровільна здача зброї, боєприпасів та вибухових речовин звільняє від кримінальної та адміністративної відповідальності. Додаткову інформацію можна отримати за номерами: (044) 452-74-11, (044) 451-00-01.

Фото прес-служби Нацполіції Києва



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 24 січня обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.