​У Дарниці затримали двох автовикрадачів

Чоловіки – уродженці інших областей - у столицю приїхали у пошуках роботи, але їх спіймали на спробі заволодіти чужою автівкою.


Як повідомляє прес-служба Нацполіції Києва, близько 3-ї години ночі працівники поліції помітили двох чоловіків, які підозріло вели себе біля автомобіля «ВАЗ». При спілкуванні із молодиками поліцейські з’ясували, що документів на транспортний засіб у них немає, тому - звідки автомобіль, вони пояснити не змогли.

Обох правопорушників доставили до Дарницького управління поліції. Там встановили, що 20-річні уродженці Миколаївської та Черкаської областей приїхали у столицю в пошуках роботи.

Слідчим відділом Дарницького управління поліції відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 289 (Незаконне заволодіння транспортним засобом) Кримінального кодексу України. Викрадені речі та транспортний засіб повернули законному власникові.

Працівники поліції перевіряють причетність затриманих до скоєння аналогічних злочинів на території міста. Триває досудове розслідування.

Фото прес-служби Нацполіції Києва



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.