​У столиці затримали трьох грабіжників, які відібрали у киянина рюкзак

Вночі 34-річний мешканець Дарницького району повертався додому. На вулиці Бориспільській на нього напали троє невідомих чоловіків та відібрали рюкзак із особистими речами. Потерпілий не розгубився і вирішив простежити за нападниками. Коли вони зупинилися у сусідньому кварталі, чоловік покликав на допомогу поліцейських, які патрулювали неподалік. Злодіїв затримали та доставили до управління поліції, повідомляє прес-служба Нацполіції Києва.


Правоохоронці встановили, що один із грабіжників - місцевий, двоє інших - мешканці Київської та Львівської областей. Зловмиснику, який раніше був судимий за аналогічні злочини, оголосили про підозру, інших фігурантів відпустили під особисте зобов’язання.

Слідчим відділом Дарницького управління поліції відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 186 (Грабіж) Кримінального кодексу України. Зловмисникам загрожує до шести років позбавлення волі.

Фото прес-служби Нацполіції Києва



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.