Київські правоохоронці затримали чотирьох зловмисників, які виготовляли та збували наркотики

Під час проведення санкціонованих обшуків на Київщині та Черкащині правоохоронці вилучили із помешкань чотирьох фігурантів амфетамін, фенілнітропропен, опій ацетильований, предмет, схожий на гранату Ф-1, запал для нього, ваги, приладдя для виготовлення заборонених засобів та фасувальні пакети, повідомляє прес-служба Нацполіції Києва.


У рамках кримінального провадження, розпочатого прокуратурою міста Києва за ч. 2 ст. 307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України, працівники столичної поліції провели комплекс оперативно-розшукових заходів, спрямованих на встановлення та затримання співучасників злочину.

Як розповів старший слідчий в особливо важливих справах слідчого управління Микола Мазуров, поліцейські встановили, що четверо жителів Києва та Київської області облаштували дві нарколабораторії та займалися збутом психотропної речовини на території столиці, Київщини та Черкащини:

«Під час проведення обшуків у Київській та Черкаській областях у приміщеннях нарколабораторій виявили 350 грамів амфетаміну, близько півтора кілограма фенілнітропропену, 50 мілілітрів опію ацетильованого, предмет, схожий на гранату Ф-1, запал для нього, ваги, приладдя для виготовлення заборонених засобів та фасувальні пакети».

Боєприпас направили на експертне дослідження: після проведення експертизи вирішуватиметься питання щодо додаткової правової кваліфікації дій зловмисників.

«Четверо фігурантів – мешканці Києва та області, 1980 та 1985 року народження. Один із них уже мав проблеми із законом за вчинення злочину, пов’язаного із незаконним обігом наркотиків. Співучасників правопорушення затримали у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Фігурантам загрожує до дванадцяти років позбавлення волі з конфіскацією майна», - додав Микола Мазуров.

Окрім того, поліцейський додав, що кримінальне провадження за фактом збуту наркотиків перекваліфіковане на ч. 3 ст. 307 Кримінального кодексу України. А також у ході слідства, зокрема після проведення всіх експертиз, можлива додаткова кваліфікація події – за ст. 311 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання прекурсорів) та ст. 317 (Організація або утримання місць для незаконного вживання, виробництва чи виготовлення наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України.

Фото прес-служби Нацполіції Києва



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 7 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.