​У Києві двоє бандюків відібрали у киянина сумку з грішми і телефоном

Потерпілий зателефонував на спецлінію 102 та повідомив, що на вулиці Садовій його пограбували двоє невідомих та відібрали сумку із грішми та мобільним телефоном. Інформацію про злочин та прикмети нападників черговий передав усім патрулям, а на адресу направив слідчо-оперативну групу територіального управління поліції.


Як повідомляє прес-служба Нацполіції Києва, завдяки оперативному реагуванню поліцейські упродовж години встановили правопорушників.

Їх затримали у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Це - 28-річний житель Київської області та 43-річний уродженець Хмельниччини, який був раніше судимий за крадіжки.

За даним фактом слідчим відділом Дніпровського управління поліції розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 186 (Грабіж) Кримінального кодексу України. Вирішується питання про оголошення фігурантам підозри та обрання міри запобіжного заходу. Їм загрожує до шести років позбавлення волі.

Фото прес-служби Нацполіції Києва



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Вчера поздно вечером враг атаковал многострадальный Харьков. Также в 7 часов утра были нанесені ракетные ударі по Одессе и предместью города Сумы

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.