​У Києві поліція охорони затримала уродженця Житомирщини за крадіжку телефона

Під час патрулювання Дніпровського району столиці на вулиці Харківське шосе наряд поліції охорони почув крики дівчини про допомогу та помітив чоловіка, який тікав. Правоохоронці наздогнали його та затримали, а на місце події викликали слідчо-оперативну групу, повідомляє прес-служба Нацполіції Києва.


Поліцейські встановили, що зловмисник помітив 18-річну дівчину, яка тримала в руках ґаджет, підбіг та забрав його. При поверхневому огляді чоловіка слідчі виявили та вилучили мобільний телефон, який впізнала потерпіла.

Правопорушника затримали у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Ним виявися 19-річний уродженець Житомирської області. Раніше проблем із законом він не мав.

Слідчим відділом Дніпровського управління поліції розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 186 (Грабіж) Кримінального кодексу України. Затриманому повідомлено про підозру у скоєнні злочину та вирішується питання про обрання міри запобіжного заходу. Йому загрожує до чотирьох років позбавлення волі.

Фото прес-служби Нацполіції Києва



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

В отличие от предыдущих ночей, эта ночь выдалась неспокойной - противник опять атаковал нашу страну беспилотниками типа «шахед»

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.