​До КМДА звернулись з проханням включити до програми відзначення Дня партизанської слави інформацію та фільмоматеріали про бійців УПА

ЗВЕРНЕННЯ РАДИ ПЕЧЕРСЬКОГО РАЙОННОГО ВІДДЛЕННЯ КИЇВСЬКОГО МІСЬКОГО ВІДДІЛЕННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ ВЕТЕРАНІВ (ПРВ КМВ ВОВ) ДО КЕРІВНИЦТВА КМДА, АПАРТАМЕНТУ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ДО КИЇВСЬКОГО ПАЛАЦУ ВЕТЕРАНІВ З ПРИВОДУ ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ПАРТИЗАНСЬКОЇ СЛАВИ 22 ВЕРЕСНЯ 2019 року


Відзначення Дня партизанської слави кожного 22 вересня розпочато Указом 2001 року як слави радянських партизанів, які самовіддано боролись з гітлерівським нацизмом. Героїчна самовіддана боротьба червоних партизанів за радянську владу, коли йшли у бій із закликом «За Родіну, за Сталіна!», відзначена керівництвом компартії Радянського Союзу на найвищому рівні. Подвиг радянських партизанів вніс величезний внесок у справу перемоги над нацистськими окупантами.

Але проти гітлеризму за відновлення незалежності України боролися і партизани Української повстанської армії (УПА), ідеологія яких – боротьба за самостійну, ні від кого незалежну Україну – була неприйнятною, а тому і ворожою - для сталінських ідеологів, для яких збройне повалення незалежної Української Народньої Республіки (УНР) більшовицькою росією 1918 – 20 років було виявом «пролетарського інтернаціоналізму», а вбивство Симона Петлюри, смерть в концтаборах членів Центральної ради – актом «звільнення України», що, насправді, було актом збройної окупації України військами Леніна – Троцького.

З часу від 1991 року минає двадцять дев’ятий рік відновленої незалежності держави Україна. За цей час Україна пройшла еволюційний шлях без насильств і убивств, поступово звільняючись від нашарування окупаційної комуністичної доктрини, що завершилось офіційною забороною нацистської та комуністичної ідеології.

Українське суспільство звільнюється від залишків людиноненависті як на «класовому»? так і на «расовому» рівнях.

Було б неприпустимим виправдовувати звірства над людьми з будь-якого боку.

Минуле залишилось в минулому, а тим, кому судилось вижити та їх нащадкам, необхідно шукати шляхи до спільної праці задля зміцнення нашої спільної держави – незалежної України.

Тому, згадуючи минуле без спроб реанімувати ідеологію окупантів, ветерани просто приречені історією шукати і знаходити спільні шляхи взаєморозуміння. Іншого шляху немає. Як немає права з будь-якого боку замовчування історії, щоб помилки і незгоди минулого не ожили сьогодні у практиці путінських окупантів та їх прибічників, що прагнуть реваншу.

Саме тому Рада ПРВ звертається до Ради міста Києва та її виконавчого органу КМДА, до Департаменту соціальної політики та до Палацу ветеранів включити до програми зборів 22 вересня у Палаці ветеранів виступи представників ПРВ з інформацією та показом фільмоматеріалів про війну за незалежність України збройними силами Української повстанської армії про війну за незалежність України збройними силами Української повстанської армії, а також запропонувати керівництву міста покласти квіти не лише на могили більшовиків, але також вклонитись похованням українських патріотів – націоналістів у Бабиному яру та інших цвинтарях, розстріляних німецькими окупантами, щоб це стало прикладом взаємного порозумінням задля розбудови незалежної держави Україна.

З повагою, голова ПРВ Олесь ГРИБ
29.08.2019 року

Фото PROLVIV.COM



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Вчера поздно вечером враг атаковал многострадальный Харьков. Также в 7 часов утра были нанесені ракетные ударі по Одессе и предместью города Сумы

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.