​Зловмисника, який у транспорті напав на поліцейську, взято під варту без права внесення застави

Інцидент стався в салоні автобуса, де у потерпілої виник конфлікт з одним із пасажирів. У результаті правопорушник вдарив поліцейську в обличчя та намагався відібрати сумку. Свідки події за вчинення протиправних дій затримали чоловіка та передали його правоохоронцям, котрі прибули на місце події, повідомляє прес-служба Нацполіції Києва.


Правопорушника затримали у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Йому інкримінують злочин, передбачений ст. 187 Кримінального кодексу України – розбій. Санкція статті передбачає до семи років позбавлення волі.

Слідчий Деснянського управління поліції ГУНП у м. Києві за погодженням із прокурором подав до суду клопотання щодо обрання фігуранту запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Деснянський районний суд міста Києва задовольнив клопотання та заарештував підозрюваного строком на 60 діб без права внесення застави.

Фото kyiv.npu.gov.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.