В России под суд попали председатель и судья третейского суда

tr sud

 
В Коми перед судом предстанут третейские судьи, зарабатывавшие вынесением решений, далеко выходящих за рамки их компетенции.


Следственной частью СУ МВД по Республике Коми председатель и судья третейского суда, действовавшего на территории Печорского района, обвиняются в 24 эпизодах мошенничества.

По версии следствия, они обманным путем на протяжении трех лет похищали крупные суммы у граждан, обратившихся к ним за юридической помощью. Всего от их действий пострадал 21 житель Печорского района.

Эти третейские судьи выносили решения, которые являлись заведомо незаконными, в интересах лиц, оплачивающих "услуги" третейского суда. Они признавали граждан безвестно отсутствующими, выселяли жильцов из квартир, устанавливали отцовство, расторгали браки, признавали договора дарения незаконными. Кроме того, председатель и судья третейского суда взыскивали задолженность по коммунальным услугам с населения, рассматривали дела о порядке общения с детьми после развода родителей, то есть выносили решения, не подсудные третейскому суду, сообщает пресс-служба МВД России по республике.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Головні новини за сьогодні 24 липня. Безпілотники атакували російські міста Сочі та Адлер у Краснодарському краї

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.