Место рождения Христа находится под угрозой разрушения

rogdenie hrista

 
Комитет Всемирного наследия ЮНЕСКО принял решение включить место рождения Христа: церковь Рождества и дорогу паломников в Вифлееме (Палестина) в Список Всемирного наследия.


К тому же эти два объекта пополнили Список наследия, находящегося под угрозой, поскольку они медленно разрушаются из-за просачивания воды. Об этом говорится в пресс-релизе ЮНЕСКО.

Город Вифлеем расположен в 10 километрах на юг от Иерусалима и признан, в соответствии с христианскими традициями, родиной Иисуса Христа.

Сессия Комитета проходит в Санкт-Петербурге, Российская Федерация, с 24 июня по 6 июля. Сегодня ее члены рассмотрели ряд других заявок на включение в Список Всемирного наследия, в том числе - от Израиля, Индонезии, Китая, Сенегала и Кот-дИвуара.

В частности, сегодня список пополнили находки, отражающие эволюционное развитие человека на протяжении 500 тысяч лет, в пещерах Нахаль Меарот/Вади эль-Мугара горы Кармель (Израиль). Они находятся на площади в 54 гектара, сообщает un.org



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 3 січня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.