В Белоруссии парламентские выборы ЦИК республики признал состоявшимися

belarus vibory

 
В Белоруссии парламентские выборы состоялись во всех 110 избирательных округах. Об этом сообщил сегодня журналистам секретарь Центральной избирательной комиссии республики Николай Лозовик.


По информации ЦИК, в целом по стране на 18:00 местного времени явка избирателей составила 65,9 процентов. Даже в Минске, где традиционно невысокая активность, за два часа до окончания голосования участки посетили 53,6 процента внесенных в списки избирателей. В Витебской, Гомельской областях явка избирателей уже превысила 70 процентов, а в одном из избирательных округов, образованных на территории Могилевской области, явка составила почти 90 процентов. Порог избирательной явки на парламентских выборах в Белоруссии был определен в 50 процентов.

На 110 депутатских мест в Палате представителей Национального собрания республики на нынешних выборах претендуют 293 кандидата, сообщает ИТАР-ТАСС.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 4 листопада розповів про наступні актуальні ситуації на фронті:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.