Коментар у зв'язку з обговоренням українського питання на саміті «Великої сімки»

g7

 
В Україні з особливою увагою слідкують за зустріччю лідерів держав–членів» Великої сімки», яка проходить цими днями в Брюсселі.


Вітаємо прийняте за результатами саміту спільне комюніке, в якому лідери провідних держав світу відзначили успішність проведення президентських виборів в Україні та привітали Петра Порошенка з обранням на посаду Глави держави.

Сподіваємося, що підтверджена «Великою сімкою» відданість територіальній цілісності і суверенітету нашої держави, політиці невизнання анексії АР Крим, а також висловлена готовність посилити санкції проти Росії та її керівництва змусять Кремль припинити практику брутального втручання у внутрішні справи суверенної держави та поважати загальновизнані правила міжнародної поведінки.

В умовах неприхованої російської агресії проти України ключове значення мають підтримка «Великою сімкою» заходів, які вживаються нашою державою для захисту своїх громадян і відновлення правопорядку, та заклик до Росії виконати взяті на себе зобов‘язання згідно з Женевськими домовленостями.

У комюніке також отримали позитивну оцінку спільні зусилля української влади та суспільства із запровадження інклюзивного національного діалогу.

Особливе значення для України має постійна підтримка міжнародного співтовариства з питань надання кредитно-фінансової допомоги для здійснення всеохоплюючих реформ у нашій державі.

Важливою також є позиція держав «Великої сімки» з питань енергетичної безпеки України та врегулювання газових спорів з Росією. Переконані, що лише спільними міжнародними зусиллями можна ефективно протистояти монопольній і політично вмотивованій ціні на енергоресурси.

В Україні цінують підтримку з боку світових лідерів з питання Чорнобилю. У цьому зв’язку підтверджуємо, що забезпечення ядерної безпеки є одним з пріоритетів діяльності Уряду України, про що було чітко заявлено в березні 2014 року на ядерному саміті в Гаазі. Українська сторона усіляко вітатиме активізацію відповідних міжнародних зусиль, спрямованих на перетворення ЧАЕС на екологічно безпечний об’єкт.

Прес-служба Міністерства закордонних справ України



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 4 листопада розповів про наступні актуальні ситуації на фронті:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.