​У Держдепі США не поділяють позицію москви щодо введення миротворців на Донбасі

США обережно вітають пропозицію росії відправити миротворців ООН до Східної України, але наполягають, що миротворчі сили мають бути розміщені на всій території постраждалої від війни Східної України, а не лише на лінії контакту. Про це повідомляє AP, пише «Голос Америки».


Відправка сил ООН до України «варта розгляду», заявили у Держдепі на наступний день після того, як президент росії володимир путін заявив, що його країна звернеться до Радбезу ООН з проханням відправити миротворців для патрулювання лінії розмежування між українськими військами та підтримуваними росією сепаратистами. США заявили, що подібна миротворча сила була б здатна захистити українців будь-якого етнічного походження та допомогти відновити державний суверенітет України.

«Будь-яка подібна миротворча сила має отримати широкий мандат для забезпечення миру та безпеки по всій окупованій території України», - заявила речниця Державного департаменту США Гедер Науерт.

Фото АР



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 24 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.