​США дали оцінку позиції України щодо Єрусалима

«Ми високо цінуємо позицію цих країн за те, що вони не піддались на безвідповідальний шлях ООН», - заявила посол США в ООН Ніккі Гейлі після того, як Генеральна Асамблея ООН підтримала резолюцію, в якій критикується рішення Трампа перенести посольство США до Єрусалима. Серед перелічених країн Ніккі Гейлі згадала і Україну, яка не голосувала за резолюцію ООН, повідомляє «Голос Америки».


Виступаючи в ООН після голосування, посол США в ООН Ніккі Гейлі відзначила, що резолюція Генеральної Асамблеї може мати фінансові наслідки для ООН.

Вона назвала резолюцію такою, що не поважає США. «Коли одну країну виокремлюють для нападок в цій організації, це означає неповагу до країни. Більше того, країну просять платити за честь отримати цю неповагу», - наголосила вона.

«Ми пам’ятатимемо це, коли знову до нас будуть звертатись, щоб ми надавали найбільший внесок до ООН. Ми будемо пам’ятати про це, коли багато країн будуть закликати нас, як вони це часто роблять, платити ще більше та використовувати наш вплив на їх користь», - заявила Гейлі.

Така позиція США зіткнулась з потужною критикою всередині країни. Так, колишній директор ЦРУ Джон Бреннан назвав позицію адміністрації президента «обурливою».

«Погроза адміністрації Трампа вжити заходів проти тих країн, які користуються своїм суверенним правом в ООН виступати проти позиції США з питання Єрусалима, є більш ніж обурливою». - наголосив Бреннан у Twitter, назвавши таку поведінку «нарцисичною» та «мстивою».

Ніккі Гейлі. Фото АР



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.