​Напад на вибори в штаті Теннессі провели цього місяця з комп’ютера в Україні

Слідчі знайшли докази «зловмисного втручання» у роботу сайту місцевих виборів в Теннессі, що проводився з комп’ютера в Україні протягом спільного кібернападу, який, ймовірно, став причиною припинення роботи сайту в той час, як на ньому розміщували інформацію про результати першого раунду виборів цього місяця, повідомляє «Голос Америки» з посиланням на CBS.


Експерти з кібербезпеки, залучені графством Нокс для аналізу кібернападу, оголосили в п’ятницю, що користувачі з «підозріло великої кількості іноземних країн» були на сайті 1 травня.

Ця інтенсивна діяльність є серед ймовірних причин збою, наголошує компанія Sword&Shield Enterprise Security.

«З огляду на підозрілу діяльність і, особливо, доведене одночасне зловмисне втручання з IP адрес в Україні... вважаю, доцільно висунути гіпотезу, що це була умисна дія», - говорить заступник директора графства з інформаційних технологій.

Посадовець графства сказав, що дані голосування не постраждали, однак сайт не працював годину після закриття виборчих дільниць, що спричинило нерозуміння, аж допоки техніки не виправили проблему.

«Результатом, очевидно, стала відмова роботи, однак, на основі наданої інформації, не ясно, чи був збій умисним, чи він був побічним продуктом цих подій», - йдеться в звіті.

Експерти з безпеки виборів висловлюють занепокоєння тим, що інші держави можуть використовувати такі напади для зменшення довіри громадськості до демократичного процесу.

Ричард Моран, директор з технологій та інформатизації графства, стверджує, що хоча потужний трафік надходив з серверів за кордоном, це не означає, що нападник перебував за кордоном.

«Що роблять нападники – вони зламують інші комп’ютери і запускають напади звідти», - сказав Ден Воллеч, професор університету Райс.

У звіті стверджується, що сайт отримував запити на доступ з більш ніж 100 країн по всьому світові.

Фото Reuters



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Бійці ССО Збройних сил України завдають суттєвих втрат військам противника у Курській області, зокрема військовослужбовцям КНДР

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.