​Комітет з міжнародних відносин Сенату США ухвалив санкції проти Північного потоку-2, під які підпадає і Турецький поток

Ввести санкції проти будівництва трубопроводу Північний Потік-2 запропонували сенатор-республіканець від Техасу Тед Круз та сенаторка з Нью-Гемпшира Джин Шагін. Їхній законопроект підтримали 20 з 22 представників комітету Сенату з міжнародних відносин, повідомляє «Голос Америки».


Перед голосуванням сенатор Тед Круз сказав: «росія має погану історію використання енергії як зброї».

«Проти» проголосували сенатор-республіканець Ренд Пол та сенатор-демократ Том Удолл. На думку Ренда Пола, законопроект вдарить по міжнародних компаніях, в яких працевлаштовані американці. «Немає сенсу шкодити людям, які допомагають нам здійснювати тиск на росію та в інших сферах», - сказав сенатор.

Щоб законопроект набув чинності, його мають також затвердити на слуханнях в Сенаті, Палаті представників, а потім підписати Дональд Трамп.

Законопроект передбачає санкції на судна, які прокладають російські газопроводи у морі на глибині понад 100 метрів. Це означає, що крім «Північного потоку-2» вони можуть стосуватись і будівництва іншого російського газопроводу - «Турецького потоку».

Основну частину проекту «Північний потоку-2» завершено; втілює його російська державна компанія «Газпром». Половину робіт фінансують німецькі компанії Uniper і Wintershall, британсько-нідерландська Shell, австрійська OMV і французька Engie.

Крім цього, під індивідуальні санкції підпадають керівники компаній, що пов’язані з цими суднами. Ідеться про відмову у видачі американських віз, а також блокування транзакцій, які пов’язані із їхнім майном в США. Законопроект пропонує також ввести обмеження щодо осіб, які надають страхування проекту.

Голова комітету з міжнародних відносин республіканець Джим Рісч додав, що незабаром комітет ухвалить ще один законопроект, який отримав назву «Акт щодо захисту американської безпеки від агресії кремля». Цей проект передбачає введення додаткових санкцій проти росії за її втручання в американські вибори та агресію проти України.

Фото з відеоролика VOA



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 4 листопада розповів про наступні актуальні ситуації на фронті:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.