​Сенатори США виступили проти повернення росії до Великої сімки, про що написали Трампу листа

Чотири сенатори-демократи - Боб Менендез, Чак Шумер, Джек Рід і Марк Ворнер - надіслали президентові Трампу листа, в якому висловлюють свою незгоду із можливим поверненням володимира путіна та росії до Великої сімки, повідомляє «Голос Америки».


Вони наполягають, що рішення виключити росію із Великої вісімки після вторгнення та незаконної анексії Криму, було правильним. На їхню думку, росія зараз не може стати членом Великої сімки як з політичних, так і з економічних причин.

Сенатори вказують на те, що росія продовжує демонструвати неповагу до міжнародних норм та верховенства права, як то втручання в американські вибори, хімічна атака на британській землі, триваюча окупація грузинської території, підтримка режимів Мадуро та Ассада, а також - переслідування меншин та політичних опонентів в середині росії.

Повернення членства путінській росії у Великій сімці йде всупереч нашим цінностям та є відмовою Сполучених Штатів від своїх обов’язків як провідної демократії світу, вважають сенатори.

Боб Менендез. Фото VOA



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Вчера поздно вечером враг атаковал многострадальный Харьков. Также в 7 часов утра были нанесені ракетные ударі по Одессе и предместью города Сумы

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.