​Трамп у липні просив Зеленського розглянути справу Байдена-молодшого - оприлюднено зміст розмови президентів США та України

У майже 30-хвилинній телефонній розмові, яка відбулась 25 липня, Президент Зеленський подякував Сполученим Штатам за допомогу та назвав Сполучені Штати набагато міцнішим партнером України, ніж Європейський Союз, зокрема у питанні санкцій проти росії. Текст розмови оприлюднено на сайті Білого дому. Це стало відповіддю на звинувачення на адресу Трампа у тому, що у ході розмови він тиснув на президента України з метою зашкодити конкуренту Трампа на виборах президента США екс-віце-президенту США Джо Байдену, пише «Голос Америки».


Демократи у Палаті представників Конгресу США напередодні ініціювали процедуру імпічменту Дональда Трампа, не чекаючи оприлюднення змісту розмови президентів США та України.

«Я б хотів також подякувати вам і за Вашу підтримку в оборонній галузі. Ми готові продовжувати співпрацю з вами у наступних етапах. Зокрема, ми майже готові купити у Сполучених Штатів більше джавелінів для оборони», - заявив під час розмови із Трампом у липні президент Зеленський.

«Я б хотів, щоправда, щоб Ви зробили для нас послугу, тому що наша країна пережила багато, і Україна багато про це знає. Я б хотів, щоб Ви дізнались, що сталось зі всією цією ситуацією в Україні, вони кажуть Crowdstrike… Я припускаю, один з ваших багатіїв… Сервер, кажуть, що Україна має його. Багато чого сталося, вся ця ситуація. Я думаю, ви оточуєте себе деякими тими самими людьми. Я б хотів, щоб генеральний прокурор подзвонив Вам та Вашим людям, і я б хотів, щоб ви докопались до істини», - відповів президент Трамп.

Президент Трамп також кілька разів попросив президента Володимира Зеленського звернути увагу на розслідування проти сина колишнього віце-президента США Джо Байдена.

«Багато говорять про сина Байдена. Про те, що Байден зупинив розслідування, і багато людей хочуть про це знати. Було б чудово, якщо б Ви та Генеральний прокурор могли б щось зробити. Байден вихвалявся, що він зупинив розслідування, так що якщо Ви можете звернути увагу на цю справу… Як на мене, це звучить жахливо», - каже президент Трамп.

Президент Зеленський пообіцяв допомогти.

«По-перше, я розумію та знаю про цю ситуацію. Оскільки ми отримали абсолютну більшість в нашому парламенті, наступний Генеральний прокурор буде на сто відсотків моєю людиною, моїм кандидатом, який буде ухвалений парламентом і почне працювати вже у вересні. Він чи вона розгляне цю ситуацію, особливо навколо компанії, про яку ви говорили. Питання розслідування цієї справи – це питання відновлення чесності. Так що ми про це подбаємо та проведемо розслідування цієї справи», - пообіцяв президент Зеленський.

Президент Трамп спрогнозував покращення економіки України. Він зазначив, що Україна – чудова держава з багатими ресурсами та зауважив, що весь світ спостерігає за Україною.

Фото Reuters



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.