​Ілон Маск прокоментував рішення Трампа про створення Нових Космічних Сил у США

Приблизно 16 000 військовослужбовців та цивільного персоналу Військово-повітряних сил США тепер будуть нести службу у Космічних силах США. Цей новий рід військ було створено після того, як президент США Дональд Трамп підписав Закон про оборонний бюджет США на 2020 рік в п‘ятницю, повідомляє «Голос Америки».


Під час церемонії підписання Трамп призначив генерала Джея Реймонда першим Головою Космічних операцій. Він буде підпорядковуватись голові військово-повітряних сил США.

«Це визначний момент», - заявив Трамп під час церемонії, наголосивши, що Космічні сили дозволять США «контролювати найвищі рубежі».

Очільник компанії SpaceX Ілон Маск декількома словами прокоментував створення Космічних сил. «Початок зоряного флоту», - написав Маск у Twitter. Компанія SpaceX має низку контрактів з американською космічною агенцією NASA.

Раніше Маск також схвально відгукувався про створення Космічних сил, порівнюючи скептичне ставлення до нового роду військ з критикою створення Військово-повітряних сил США після Другої Світової війни в 1947 році.

Фото АР



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Заява спікера Джонсона нарешті підкріплена його рішучістю винести на голосування 60 мільярдів доларів допомоги від США Україні

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.