​У Китаї вперше серед місцевого населення не виявили нових інфекцій Ковід-19

Китайські офіційні органи повідомили 19 березня, що напередодні вони не зафіксували жодного нового випадку зараження коронавірусом Ковід-19 серед мешканців країни. Усі нові випадки, загалом 34, були виявлені у людей, які прибули в Китай з за кордону. У провінції Хубей, звідки почалася епідемія наприкінці минулого року, тепер нових випадків інфекції коронавірусом Ковід-19 не було взагалі, повідомляє «Голос Америки».


«Сьогодні, після стількох багатьох днів зусиль, ми нарешті побачили світанок», - сказала представниця Національної комісії з охорони здоров’я Китаю Жао Ягуй.

Тепер фахівці наголошують, що у тих країнах, де поширення хвороби пішло на спад, головне завдання полягає в уникненні повторної хвилі інфекцій від приїжджих з інших країн.

Хоча китайську владу критикували за приховування інформації про епідемію на початковому етапі, згодом Всесвітня організація охорони здоров’я назвала Китай прикладом того, як наполегливі дії можуть гальмувати поширення коронавірусу.

Жао Ягуй. Фото Reuters



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Этой ночью рашисты провели 10-часовую «шахедную» атаку по Украине - всего 13 «шахедов» было выпущено противником, все 13 БпЛА сбиты силами ПВО

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.