У Японії за жовтень суїцидів більше, ніж смертей від Covid-19 за весь рік. В Україні, напевно, ситуація аналогічна. Хто відповість за смерті, які не від Covid-19?

Розганяючи страхи про Covid-19, поклавши через оголошену пандемію економіки, уряди більшості країн зовсім проігнорували проблеми громадян, що виникли через заходи, які ці уряди застосували. А заходи урядів призвели до втрати роботи, втрати впевненості у завтрашньому дні та віри в життя. Експерти попереджають, що пандемія може призвести до кризи психічного здоров'я. Масове безробіття, соціальна ізоляція та занепокоєння стають причиною самогубств людей у всьому світі.


У Японії урядова статистика свідчить, що у жовтні самогубство забрало більше життів, ніж Covid-19 за весь рік. За даними Національного агентства поліції Японії, щомісячна кількість самогубств у Японії в жовтні зросла до 2153. Станом на п’ятницю загальний збір у Японії Covid-19 становив 2087, повідомило міністерство охорони здоров’я.

І це за умови, що Японія, на відміну від України, не вводила повних блокувань, турбувалась про допомогу громадянам, як матеріально, так і допомагаючи побороти психічні розлади та тривоги. І, незважаючи на те, що карантинні обмеження були мінімальними, кількість суїцидів у доволі розвинутій і економічно сильній країні тільки за один місяці більша, ніж смертей від Covid-19

Японські експерти припускають, що в інших країнах може спостерігатися подібне або навіть більше збільшення кількості самогубств у майбутньому.

Так хто відповість за доведення людей до суїцидів? Уряди? Чи все ж персональна відповідальність людей, котрі розігнали істерію і позбавили громадян можливості працювати і жити вільно?

За матеріалом СNN



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан поділився думкою, як Дональд Трамп може повпливати на кінець війни в Україні

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.