​Відкат антикорупційних реформ гальмує покращення міжнародних бізнес-інвестицій в Україну

Про це заявила тимчасова повірена у справах США Крістіна Квін під час щорічної зустрічі компаній-членів Американської торгової палати в Україні.


28-і щорічні збори членів Американської торговельної палати в Україні, вперше в історії Палати, відбулися онлайн. Цей захід, модерований очільником АТП Андрієм Гундером, віртуально відвідав президент України Володимир Зеленський, повідомляє «Голос Америки».

У своєму відеозверненні очільник держави зауважив: «Україна дуже вдячна Американській торговельній палаті, яка протягом 28 років об’єднує американські та міжнародні компанії, що вірять в Україну. Ці компанії інвестували в її економіку понад 50 мільярдів доларів, створили сотні тисяч робочих місць і залишаються відданими нашій країні».

Як заявив Зеленський, у 2021 році Україна сподівається залучити більше нових міжнародних інвесторів та розширити інвестиції гравців, уже присутніх на українському ринку.

«Ми продовжимо створювати сприятливе середовище в Україні, щоб бізнес міг інвестувати, розширюватися та відкривати нові робочі місця. Для нас ключовим завданням на 2021 рік є забезпечення законності, підвищення довіри з боку інвесторів та захист їхніх прав», - наголосив президент України.

Тим часом керівниця посольства США в Україні вказує на виклики, що стоять перед Україною в її намаганні покращити бізнес-клімат.

«І ці виклики стали ще більшими за рік, що минув», – заявила тимчасова повірена у справах США Крістіна Квін.

Як уточнила Квін, ідеться про боротьбу з корупцією – проблему, добре відому компаніям, які працюють в Україні.

«На жаль, групи особливих інтересів продовжують підривати порядок денний президента, і зараз є навіть спроба нівелювати реформи, що вже були запроваджені після Революції Гідності», – сказала очільниця посольства.

Як вона додала, «Реформи, які ми успішно здійснили, сьогодні відкочуються назад, і це справді непокоїть».

За словами Квін, це є перешкода і для євроатлантичної інтеграції України, і для розвитку бізнесу.

«Я думаю, що ця ситуація є бар’єром для американських інвесторів, для світових інвесторів, щоб заходити в Україну», – сказала тимчасова повірена у справах США в Україні.

Фото Facebook



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.