Канада та Україна створили робочу групи з питань спрощення режиму поїздок під час пандемії

Міністр Канади з питань імміграції, біженців та громадянства Марко Мендічіно оголосив про створення з українськими міністерствами закордонних справ та внутрішніх справ нової робочої групи, яка б «визначала та покращувала можливості мобільності для українців, які хочуть прибути до Канади, після знаття обмежень, пов‘язаних з COVID-19 і з забезпеченням цілісності міграційного та візового режимів», йдеться в повідомленні канадського відомства, передає «Голос Америки».


«Поколіннями українці, які переселились до Канади, українсько-канадська громада продовжує робити надзвичайні внески до економіки Канади, нашого суспільства та культури. Унікальне партнерство, яке ми сьогодні проголошуємо, спрямоване на подальше зміцнення глибоких людських зв‘язків між нашими двома країнами», - заявив Мендічіно.

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба сказав, що група, серед іншого, працюватиме над спрощенням режиму поїздок громадян України до Канади.

«Робоча група стане ефективним інструментом спільного реагування на світові виклики у сфері міграції та новою платформою діалогу на шляху до спрощення режиму поїздок громадян України до Канади», - заявив Кулеба.

Фото Reuters



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.