​Держдеп США призначив ексчлена наглядової ради Нафтогазу України Амоса Хохстейна радником з питань домовленостей щодо Північного потоку-2

Державний секретар США Ентоні Блінкен повідомив про призначення колишнього дипломата Амоса Хохстейна чільним радником з питань енергетичної безпеки, серед головних завдань якого названо протидію намаганням росії використовувати енергію у якості «геополітичної зброї», повідомляє Голос Америки.


У заяві Державного департаменту також сказано, що йдеться про намагання гарантувати «більш безпечне й стале енергетичне майбутнє для України та країн переднього плану НАТО і ЄС».

Амос Хохстейн працював у Державному департаменті в часи президентства Барака Обами.

З 2017 року Хохстейн був членом наглядової ради державної української компанії Нафтогаз України.

Він відмовився від посади восени 2020-го року, поскаржившись на сповільнення реформ та корупцію.

Його відкритий лист з поясненням відставки, який був опублікований в газеті Kyiv Post, називали застереженням щодо впливу олігархів та їхніх спільників - політиків в уряді України.

Фото Амос Хохстейн



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.