Завіса некомпетентності
- Подробиці
- Опубліковано 31.10.2016 21:28
-
Автор: Оксана Котомкина, Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 3377
Розглядаючи декларації чиновників, більшість населення вибухнула гнівом. Як вже сьогодні відомо, більшість декларантів не розраховувало на таку агресивну реакцію. А коли вона з’явилась, народ почали ображати, називаючи Шаріковими та совками, які заздрять статкам. Навіть доволі прогресивний народний депутат Ігор Луценко і той не зрозумів, що насправді відбулося. Він теж зазначив, що народ – не правий. І що декларування покликано відрізнити корумпованих чиновників від некорумпованих, і якщо людина займалася бізнесом, то питань до неї бути не може.
Мушу не погодитись з шановним паном Ігорем, оскільки в Україні більшість тих, хто йде до влади, розглядають посаду або депутатство як можливість заробити кошти. Політика в Україні і є бізнес. Якщо ти в політиці, то і бізнес – розвивається, якщо ні – його відберуть ті, хто вважає, що він їм потрібніший. І Шановний народний депутат Ігор Луценко не може цього не знати. Як і не може не знати, що саме політику (тобто – свою посаду) використав навіть наш президент, аби стати багатшим майже на п’ятдесят мільйонів. Це роблять всі. Лишень згадайте скандали з сином Авакова, з Пашинським та формою для армії. А Коболєв зазначав, що у Верховній Раді близько 70 народних депутатів пов'язані з бізнесом з видобутку газу. І чи вони відмовляться від того, аби отримати зиск від держави для свого бізнесу? На жаль, ні.
Проте суспільство обурили навіть не ці особи. Обурення викликане тим, що більшість з тих, хто ніколи не займався бізнесом, або понад 15 років посідає державні посади, мають шалені статки. І це стосується і Гройсмана, і Гриніва, і Кириленко, і багатьох прокурорів та вічних партійців, котрі в житті нічим іншим, ніж словоблуддям, не займались. Ці пихаті особи за роки існування України зробили собі статки на партійній роботі. Все, що робили: інколи день голодували, цілувались з коровами, звали на віче, вимовляли промови. І все те – не щиро. Для наївних українців, які хотіли вірити, що Ющенко – врятує Україну, Кириленко – боротиметься за мову, той самий Гринів відстоюватиме інтереси нації.
Виявилось, все, що вони можуть відстоювати – власні статки, які вкласти з розумом – не можуть, а уявляють їх витрачання лише на вілли, яхти, швейцарські годинники, діаманти та антикваріат. Ніхто з них не створив робочих місць, не побудував лікарень, не профінансував нових технологій. Вже не говорячи про те, що жоден з них не дав грошей на допомогу військовим.
Та все ж, наразі питання хочеться поставити інакше: як може бути так, що усі ці особи, які так успішні у поповнюванні власного бюджету, на ділі виявляються такими поганими менеджерами, що не здатні вправно керувати країною?
Адже більшість продукованих ними законопроектів – порожні, або шкодять країні та людям. Багато серед них – лобістських, що несуть користь лише конкретним людям або їхньому бізнесу. А їхні реформи не призводять не лише до покращень в країні, а навпаки – навіть знищують те добре, що існувало.
То, можливо, ніякі вони не управлінці і не гарні менеджери? А так, випадкові люди, які можуть навіть бізнес робити, лише застосовуючи адміністративний ресурс? Як може бути, що президент, який, як він стверджує, створив успішну корпорацію, країну ж призвів до повного зубожіння? Чи менеджерські здібності працюють лише у межах бізнесу, а на керування державою не розповсюджуються? Це саме питання можна поставити і Гройсману, якого нахвалювали, як найкращого мера, а на практиці людина виявилась дуже багатою, проте – недалекою.
То ж хто керує країною, якщо люди, які при владі, не здібні реалізувати жодних позитивних реалій для українців? Все, що ми спостерігаємо, це – завіса некомпетенції серед тих, хто називає себе управлінцями, господарниками та державниками.
Їхня некомпетенція проглядається в усьому. Це і є проблемою українського істеблішменту, який ховається за непотизмом та купою грошей.
І ці люди бажають лишатись на тих місцях, котрі посідають. І зовсім не заради покращення життя українців. Чи виведення держави з кризи. Саме тому і вони і почали запускати механізм, який би притупив народну злість. І один з важелів цього механізму - це переконання, що є хороші бізнесмени з великими грошима, і погані крадії, які наразі і повинні прозвітувати, звідки вони взяли свої кошти.
Щоправда, такий підхід проблеми не вирішить, бо українці свідомі того, ху із ху в політиці. Вони і раніше розуміли формулу розкрадання держави. Лише не усвідомлювали, що відбувається це так ганебно і цинічно, на фоні війни і зубожіння народу.
І недаремно іноземні ЗМІ пишуть, що викриття такого розриву між невеликою купкою міліонерів і народом на фоні високих тарифів та зубожіння може призвести до соціального вибуху. Наразі і справді ніхто не знає, що може спрацювати детонатором, особливо, коли людям доволі красномовно показали, що їх обкрадають усі, навіть, як зазначив Гриценко – президент.
Оксана КОТОМКІНА, «Конфлікти і закони»
Фото із соцмереж
Також з цієї категорії...
Тоталітарна Україна
5 авг. 2011 г.
Кошачий ПРивет региональным крысам
18 авг. 2012 г.
Що дозволено Меркель з Олландом,...
4 окт. 2015 г.
Набираючі популярність...
Понад 41 мільярд доларів США...
20 нояб. 2024 г.
Західні медіа пишуть, як Україна...
21 нояб. 2024 г.
Білий дім планує скасувати майже...
21 нояб. 2024 г.
Останні новини
22.11.2024 08:47
1050 москалів подохло минулої доби на українській землі21.11.2024 14:06
Збито шість крилатих ракет ворога21.11.2024 13:55
1510 кацапів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 20 листопада обговорив наступні актуальні теми:
Коментарі