​Як довго нам доведеться фінансувати терористів?

Маю питання до Порошенка, Ангели Меркель, Курта Волкера та інших дипломатів, які заходились вести переговори навколо ідеї путіна-Порошенка про миротворців ООН на Донбасі:


ну, ось, раптом, ви зможете перехитрити чи якось присилити путіна погодитися на розміщення миротворців не лише вздовж лінії фронту, але і по усій окупованій території ОРДЛО, і навіть на ділянці українсько-російського кордону,

і ось коли це буде реалізовано,

хто платитиме за утримання ОРДЛО?

росія? А з якого дива, якщо вона не визнає себе учасницею конфлікту, а ще й перестає повністю контролювати ці території?

Світове співтовариство? А з якого дива, якщо воно і так вже оплачує місію ОБСЄ і буде змушене платити ще більше за миротворців ООН?

Україна? А з якого дива, якщо вона не контролює ці території та й чи має на це гроші?

«Л/ДНР»? А з якої кишені, і хто погодиться визнати таким чином їх суб'єктність?

Думаю, що усі все ж таки спільними зусиллями постараються, щоб це була Україна. І тут виникає наступне питання - а як довго нам доведеться фінансувати терористів?

Bohdan Yaremenko, facebook.com

Фото EPA



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 20 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.