Впевненим кроком у Європу
- Подробиці
- Опубліковано 25.11.2017 21:24
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2151
Саміт ЄС «Східне партнерство» добіг кінця. Нагадаю, що формат Ради ЄС «Східне партнерство» - це 28 країн-членів ЄС, Азербайджан, Вірменія, Грузія, Молдова і Україна.
Судячи з вигляду Петра Олексійовича - він дуже задоволений перебігом і результатами саміту. Хоча я не розумію, чому наш гарант так «цвіте і пахне»? Адже Україна одержала від ЄС кілька досить тривожних меседжів.
Перше! ЄС надаватиме фінансову підтримку Україні й іншим партнерам лише за умови здійснення нею конкретних реформ. Про це мовиться у підсумковій декларації саміту ЄС «Східне партнерство».
Друге! ЄС виробив новий підхід у співробітництві з країнами-партнерами. Це так звана формула «більше за більше». Тобто Євросоюз більше допомагатиме фінансово і технічно тим країнам Східного партнерства, які найбільше і найефективніше впроваджують реформи.
Третє! ЄС закликав офіційний Київ якнайшвидше ухвалити угоду про «відкрите небо» з Україною. Увага!!! «Враховуючи позитивний вплив угод про спільний авіаційний простір з Грузією та Республікою Молдова, учасники саміту ще раз підтвердили важливість якнайшвидшого укладення Угоди про спільний авіаційний простір (так звана угода про «відкрите небо») з Україною», - ідеться у підсумковій декларації саміту ЄС «Східне партнерство».
Четверте! Про це окремо мова не велась під час саміту, але після одного з засідань я лоб-в-лоба зіштовхнувся з віце-міністром України у справах євроінтеграції пані Климпуш-Цинцадзе. Я поцікавився, чи дослухається Україна до рекомендацій ЄС щодо створення Антикорупційного суду ще в цьому році. На це пані Климпуш-Цинцадзе відповіла, що найвірогідніше до Нового року президент внесе у ВР законопроект про створення АК. Але створити його до кінця року нереально.
Щодо України все ті ж заяви про невизнання анексії Криму і непорушність українських кордонів. А якщо по суті: допомога для макроекономічного сектору буде надаватись Україні лише після того, як вона покаже результати реформ в економіці і в боротьбі з корупцією. Це сказав президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер.
В ексклюзивній розмові з Жаном-Клодом Юнкером (відразу після прес-конференції) він розповів, що учора довго розмовляв з президентом України. Говорили про все, але головною темою була боротьба з корупцією. У тому числі говорили про якнайшвидше створення Антикорупційного суду. Це питання залишається на порядку денному, заявив мені пан Юнкер.
Rostyslav Demchuk, facebook.com
Фото зі сторінки ФБ Rostyslav Demchuk
Також з цієї категорії...
Оппозиция в Украине: настоящих буйных...
31 янв. 2013 г.
Політичний пейнтбол
1 апр. 2014 г.
Предвыборные покупки...
5 июн. 2019 г.
Набираючі популярність...
Західні медіа пишуть, як Україна...
21 нояб. 2024 г.
Білий дім планує скасувати майже...
21 нояб. 2024 г.
На тлі застосування британських крилатих...
21 нояб. 2024 г.
Останні новини
22.11.2024 16:27
О культе личности Трампа и Маска техноолигархии22.11.2024 12:32
Ідіотизм для нашої економіки22.11.2024 08:47
1050 москалів подохло минулої доби на українській землі21.11.2024 14:06
Збито шість крилатих ракет ворогаПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 20 листопада обговорив наступні актуальні теми:
Коментарі