Впевненим кроком у Європу
- Подробиці
- Опубліковано 25.11.2017 21:24
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2142
Саміт ЄС «Східне партнерство» добіг кінця. Нагадаю, що формат Ради ЄС «Східне партнерство» - це 28 країн-членів ЄС, Азербайджан, Вірменія, Грузія, Молдова і Україна.
Судячи з вигляду Петра Олексійовича - він дуже задоволений перебігом і результатами саміту. Хоча я не розумію, чому наш гарант так «цвіте і пахне»? Адже Україна одержала від ЄС кілька досить тривожних меседжів.
Перше! ЄС надаватиме фінансову підтримку Україні й іншим партнерам лише за умови здійснення нею конкретних реформ. Про це мовиться у підсумковій декларації саміту ЄС «Східне партнерство».
Друге! ЄС виробив новий підхід у співробітництві з країнами-партнерами. Це так звана формула «більше за більше». Тобто Євросоюз більше допомагатиме фінансово і технічно тим країнам Східного партнерства, які найбільше і найефективніше впроваджують реформи.
Третє! ЄС закликав офіційний Київ якнайшвидше ухвалити угоду про «відкрите небо» з Україною. Увага!!! «Враховуючи позитивний вплив угод про спільний авіаційний простір з Грузією та Республікою Молдова, учасники саміту ще раз підтвердили важливість якнайшвидшого укладення Угоди про спільний авіаційний простір (так звана угода про «відкрите небо») з Україною», - ідеться у підсумковій декларації саміту ЄС «Східне партнерство».
Четверте! Про це окремо мова не велась під час саміту, але після одного з засідань я лоб-в-лоба зіштовхнувся з віце-міністром України у справах євроінтеграції пані Климпуш-Цинцадзе. Я поцікавився, чи дослухається Україна до рекомендацій ЄС щодо створення Антикорупційного суду ще в цьому році. На це пані Климпуш-Цинцадзе відповіла, що найвірогідніше до Нового року президент внесе у ВР законопроект про створення АК. Але створити його до кінця року нереально.
Щодо України все ті ж заяви про невизнання анексії Криму і непорушність українських кордонів. А якщо по суті: допомога для макроекономічного сектору буде надаватись Україні лише після того, як вона покаже результати реформ в економіці і в боротьбі з корупцією. Це сказав президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер.
В ексклюзивній розмові з Жаном-Клодом Юнкером (відразу після прес-конференції) він розповів, що учора довго розмовляв з президентом України. Говорили про все, але головною темою була боротьба з корупцією. У тому числі говорили про якнайшвидше створення Антикорупційного суду. Це питання залишається на порядку денному, заявив мені пан Юнкер.
Rostyslav Demchuk, facebook.com
Фото зі сторінки ФБ Rostyslav Demchuk
Також з цієї категорії...
И эти люди запрещают нам...
2 мая 2012 г.
Ну что, обезьянки, готовы на...
10 мая 2017 г.
Сакварелідзе: «Похмілля» від совка дозволяє...
9 июн. 2018 г.
Набираючі популярність...
15 років позбавлення волі з...
4 нояб. 2024 г.
Школа обміну досвідом для молодих...
4 нояб. 2024 г.
Оперативна інформація станом на 08.00...
5 нояб. 2024 г.
Останні новини
05.11.2024 09:27
Алиби для президента05.11.2024 08:44
1260 кацапів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 4 листопада розповів про наступні актуальні ситуації на фронті:
Коментарі