​Отже, все ж таки російський план розміщення миротворців на Донбасі

Зрозуміло, що ніхто не посвятить нас і не покаже текст «цілком реалізовного» дубайського пакету Волкера. Але той факт, що перед поїздкою в Дубаї Волкер провів деякий час в Києві, а також наявність в тексті заяви Суркова за підсумками зустрічі з Волкером фрази «поетапне розгортання місії в ув'язці з реалізацією політичних пунктів «мінських угод» дозволяє зробити таку-сяку реконструкцію ситуації.


Перш за все, пропозиції Волкера українською владою погоджені.

По-друге, і Україна, і США щонайменше частково погодились з початковою російською пропозицією щодо миротворців - розгортання вздовж лінії зіткнення.

Поетапне розгортання місії у прив’язці до «Мінська» навряд чи може означати щось інше, окрім того, що миротворці просуватимуться вглиб окупованих територій у міру того, як Україна виконуватиме зобов’язання щодо амністії, виборів і прийняття нової Конституції (все це є частинами Мінських домовленостей).

Це означає, що Україна і США погодились з логікою Мінських домовленостей про те, що «конфлікт на Донбасі» по суті є внутрішнім конфліктом в Україні, який можна розв’язати винятково шляхом внутрішній політичних дій в Україні - зміна законодавства, розширення повноважень двох з чотирьох окупованих регіонів, проведення місцевих виборів, зміни законодавства, зміни Конституції.

Також, судячи з усього, американська дипломатія в особі Волкера за згодою Порошенка і його дипломатів вважає за можливе досягнути врегулювання без визнання росією своєї ролі, як агресора та окупанта.

Це і є те, що дозволяє росії назвати нові пропозиції «цілком реалізовними», адже вони можуть бути зірвані росією руками своїх нерегулярних військових формувань на Донбасі в будь-який час без будь-яких наслідків для рф.

А водночас це є основною причиною підозрювати, що мало що вийде з цих пропозицій. Ну, можливо, за винятком «гарної» ТВ-картинки акуратно перед президентськими виборами в рф про підписання чогось нового, що принесе усім Мир. Ну, це якщо Путін вважатиме, що воно йому потрібне.

Ну, і традиційно фіксуємо факт, що окупація росією Криму і американською, і українською дипломатією не розглядається як частина українсько-російської війни.

Bohdan Yaremenko, facebook.com

Фото rada5.com



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Этой ночью рашисты провели 10-часовую «шахедную» атаку по Украине - всего 13 «шахедов» было выпущено противником, все 13 БпЛА сбиты силами ПВО

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.