​Країна-вигнанець

росія з колись потужної світової країни швидко перетворилася на країну-вигнанця. Завдяки своєму навіженому керманичу, який засів у бункері і звідти намагається «володіти усім світом», росію, як кажуть, «потурили» звідусіль. З міжнародної політики, економіки, виробництва, суспільного життя. Сучасна росія, як мильна бульбашка, наповнена порожнечею з присмаком приреченості та хворобливої ностальгії за втраченими можливостями. Гасло «Юра, мы все прое…ли» як ніколи відображає стан справ путінської росії.


Останньою краплею тієї води, що «підточила» кремлівські вежі, стала відкрита військова агресія проти України. Все. Крапка. Російське суспільство більше не існує в тому вигляді, яким воно було, і таким знову більше ніколи не буде. Не залишилося нічого, навіть «балету та космічних ракет». Багатомільйонне громадянське суспільство завмерло біля екранів своїх телевізорів, з надією очікуючи початок трансляції «Лебединого озера». Але, замість довгоочікуваної звістки, на екранах лише чергові потоки агітаційного лайна та «скрепної» брехні.

Інтернет в росії, завдяки якому мільйони людей все ж таки отримували реальну, незаангажовану інформацію, практично помер. Роскомнагляд заблокував Facebook, Twitter та інші світові соцмережі. У свою чергу, соцмережі Facebook та TikTok заблокували всі російські пропагандистські ЗМІ, у західних країнах припинено мовлення російських пропагандистських ресурсів RT та «Супутник».

У самій росії всі ЗМІ опинилися під найжорстокішою цензурою. Їм не тільки не можна називати війну війною, хоча учасникам «спецоперації» обіцяють привласнити статус «ветеранів бойових дій», і це може торкнутися до 150 тисяч людей, але також заборонено писати про російське вторгнення в Україну, про жертви серед мирного населення і злодійські удари російської артилерії та ВКС по цивільних об'єктах, так само як і про втрати російських військ. Можна повідомляти тільки про жертви серед цивільного населення маріонеткових ДНР і ЛНР.

Для того, що б почути правду, росіянам доведеться згадати молодість та, попри заборону, намагатися почути «Голос Америки», Бі-Бі-Сі, «Радіо Свобода», «Німецьку хвилю» та інші закордонні радіоголоси.

росія повністю ізольована від світових культурних та спортивних заходів. Можливо, на думку пересічного росіянина, це не так вже й страшно. Але до 26 березня в повному обсязі набудуть чинності фінансові санкції, запроваджені Євросоюзом та США, росія значною мірою виявиться відрізаною від світової фінансової системи та від міжнародних платіжних інструментів.

Фінансові санкції вже призвели до того, що рубль перейшов у вільне падіння щодо основних світових валют. Офіційний курс рубля, встановлений Центробанком росії на 1 березня - 93,56 рубля за 1 долар і 104,48 рублів за 1 євро, жодною мірою не відображає реальності. За межами москви та Петербурга банки продають валюту за набагато вищим курсом, аж до 250 рублів за долар і 275 рублів за євро.

Для російської цивільної авіації Європа вже зачинила своє небо. Та й усередині росії літати незабаром стане проблемою. Західні постачальники відкликали із російського лізингу свої авіалайнери, на які припадає понад половина авіапарку країни. Звичайно, російські авіакомпанії можуть спробувати не повертати літаки та використовувати їх лише для внутрішніх рейсів. Проте без постачання імпортних запчастин та технічного обслуговування з боку фірм-виробників їх дуже складно експлуатувати і незабаром усі вони опиняться на приколі.

Заборони на експорт до росії передових технологій та низки стратегічних товарів. Заборони практично на будь-яку взаємодію та співпрацю з більшістю світових країн.

Заборони повсюди… Ціни злетіли до небес з одночасним виникненням дефіциту низки продовольчих та промислових товарів. На черзі - тотальне зубожіння населення росії.

Безумовно, санкції не призведуть до негайного виникнення хаосу в економіці. Але все те, що зараз відбувається, стовідсотково відкине росію у «доперебудовну» радянську реальність як за рівнем життя, так і за рівнем свободи.

На європейських дорогах навмисне таранять або підрізають транспортні засоби з російськими номерами. Ставлення до росії та росіян у Європі зараз приблизно таке саме, яким було ставлення до нацистської Німеччини та німців після нападу на Польщу у вересні 1939 року. У США та Канаді ставлення до росіян ані-трохи не краще. І цілком заслужено!

Власне, саме росіяни винні у такому ставленні до них, бо власноруч надали право керувати країною божевільному диктатору, який довів їх тепер до катастрофи.

Станислав Речинский, facebook.com

Фото facebook.com



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 19 квітня обговорили наступні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.