​Сьогодні Путін повторює дії Сталіна

Субота зафіксувала собою 90 років Голодомору 1932-1933 років. Радянський лідер Йосип Сталін спровокував голод, позбавивши українських селян запасів продовольства, що призвело у підсумку до загибелі мільйонів людей.


Путін – ніщо інше, аніж сучасний Йосип Сталін. Він – спадок радянської епохи, просто черговий психічно хворий диктатор, який вже знищив сотні тисяч людей: українців, росіян, чеченців, грузинів.

Путін – це Сталін 21-го століття

Війна в Україні стала результатом прямого наказу Путіна, точно так само, як голод в Україні був прямим наслідком політики Йосифа Сталіна із насильницької колективізації та реквізиції зерна. Сталін здійснював так звану «колективізацію сільського господарства» у Радянському Союзі. Це була політика, спрямована на так звані «підвищення економічної ефективності та збільшення сільськогосподарського виробництва». Тотожно нинішній війні в Україні тодішня політика тієї влади значною мірою презентувалася російським людям, як «визвольний похід», однак вона була погано зреалізована і викликала широкий спротив селян-фермерів.

Сьогодні ми бачимо точно таку ж саму ситуацію із російським вторгненням в Україну, коли російські лідери представили вторгнення нарративом про те, що українці ніби «зустрінуть російську армію з квітами».

Історія повторюється. Українці завжди відповідали масовим спротивом росіянам, у тому числі і сталінській політиці. Щоб приборкати спротив, Сталін запровадив систему реквізиції зерна, яка дозволила радянській владі забирати зерно у селян за своїм бажанням. Система «продразвьорсткі», у поєднанні з неврожаєм та голодом у Казахській РСР, призвела до загибелі мільйонів людей в Українській РСР.

Масовий голод або Великий голод

Голодомор, відомий також як Масовий голод чи Великий голод, був штучним голодом в радянській Україні з 1932 по 1933 роки, внаслідок якого загинули мільйони українців. Голодомор був частиною більш широкого радянського голоду 1932 – 1933 років, який зачепив основні зерновиробні райони, включаючи Поволжя, Казахстан і Північний Кавказ. За оцінками фахівців, внаслідок Масового голоду в Українській РСР померло від 3 до 7 мільйонів осіб.

Великий голод був спричинений політикою радянської влади, яка форсувала колективізацію сільського господарства та реквізувала зерно у селян. В результаті, падіння сільськогосподарського виробництва призвело до масового голоду, від якого померли мільйони. Радянський уряд заперечував факт голоду та вживав заходів задля приховування масштабів трагедії. Голод не був широко відомий за межами України до 1980-х років, коли його засудив український дисидент Василь Стус.

Голодомор порівнюють із нацистським геноцидом євреїв

Українські вчені описують Голодомор, як акт геноциду українського народу. Голодомору також приписують зростання українського націоналізму. Голод був спустошливою подією для українського народу. За різними оцінками, як вже зазначалося, внаслідок голоду загинуло від 3 до 7 мільйонів осіб. Голод також глибоко вплинув на українську культуру та самобутність.

Відповідна дата вшановується в Україні щороку на роковини початку Великого голоду та визнається українським урядом актом геноциду.

Росія – не Путін, а Путін – не Росія. Диктатор має піти

Російському народу набрид Путін та його диктаторські методи. Людям очевидно набридло жити в країні, котрою керує особа, яка дбає лише про себе та свою владу. Люди втомилися спостерігати за тим, як з їхніх співвітчизників знущається, вбиваючи, їхня ж власна владна верхівка. Вони втомилися від брехні та маніпуляцій з боку Путіна та його поплічників.

Настав час російському народу забрати свою країну у Путіна та його прислужників. Людям час вимагати нової влади, яка представлятиме інтереси громадян і працюватиме на благо суспільства. Лише тоді Росія зможе рухатися вперед і стати великою країною, для чого має потенціал.

Юрій ВАНЕТИК, приватний інвестор, юрист і політичний стратег (Каліфорнія, США)

На фото: Юрій Ванетик



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 17 квітня обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.